Colostrum – zdrowie dzięki naturze

Natura jest niezwykle ważnym elementem dbania o zdrowie i o wygląd zewnętrzny. Ma w sobie wiele niezwykłych właściwości, które w prosty sposób mogą pomóc nam zadbać o siebie. Niestety wciąż przez niewiele osób jest doceniana, mimo że jest świetną alternatywą dla chemicznych środków. Jednym z najbardziej znanych surowców pozwalających zadbać o zdrowie i wygląd jest mleko klaczy, a szczegółowiej mówiąc siara klaczy, powstała w końcowym etapie ciąży samicy. O jej niezwykłych właściwościach przeczytasz poniżej.

Jakie są kosmetyki na bazie mleka klaczy?

Colostrum bovinum, czyli produkty stworzone z mleka klaczy, mają przede wszystkim działanie odmładzające. Docenią je osoby starsze oraz po zabiegach inwazyjnych, pragnące poczuć się młodziej. Balsam z mlekiem klaczy przeznaczony jest głównie dla osób ze skórą sucha i wrażliwą, których skóra wymaga szczególnej pielęgnacji. Krem na bazie mleka klaczy będzie odpowiedni natomiast dla osób ze skórą normalną. Dla każdej osoby chcącej zadbać oswój wygląd idealnym produktem będzie colostrigen. Kosmetyki są naturalne, więc odpowiednie dla wszystkich.

Colostrum – suplement wspomagający zdrowie

Wyżej wymienione właściwości to jeszcze nie wszystko, za co można pokochać colostrum. Kosmetyki dbają o ciało z zewnątrz, ale równie ważna jest pielęgnacja wewnętrzna. W problemach związanych z obniżoną odpornością, przemęczeniem, złym samopoczuciem i słabą kondycją także nieoceniona okazuje się siara krowia. Kapsułki, pod których postacią można ją zakupić, są małe, a co za tym idzie odpowiednie dla każdej osoby, także dla dziecka. Zarówno kapsułki, jak i kosmetyki możesz zakupić tutaj: https://genactiv.eu/ .

Comments are closed.