Advertisement
 • Lipiec 2019
  P W Ś C P S N
  « Maj    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  
 • Administrowanie systemem SAP – firma zewnętrza, czy to konieczne?

  Po wdrożeniu systemu SAP praca się nie kończy. Potrzebne jest wsparci z zewnątrz. Oferuje je usługa SAP Maintenance. Jest to dopełnienie wsparcia dla przedsiębiorstw korzystających z systemu SAP, które otrzymują od Partnerów SAP. Czy warto skorzystać z dodatkowego narzędzia? Owszem!

  Ta profesjonalna opieka umożliwia klientom dostęp do specjalistów, którzy są bardzo pomocni podczas wystąpienia jakichkolwiek błędów. Ale czy aby na pewno każdy musi z tego korzystać? Oczywiście, że nie. Jednak warto poznać wszelkie zalety SAP Maintenance, o których można przeczytać tutaj: http://www.gloswielkopolski.pl/strefa-biznesu/a/administracja-i-utrzymanie-systemow-sap-czy-wspolpracowac-z-zewnetrznym-dostawca,13305079/

  Administracja systemu SAP

  Już podczas wyboru systemu SAP, należy zastanowić się, kto zajmie się jego administracją. Każde przedsiębiorstwo ma dwie możliwości: albo skorzystać z zasobów własnej firmy i administrować z wewnątrz, albo skorzystać z firmy outsourcingowej, której przykładem są Partnerzy SAP.

  Od lat zajmują się administrowaniem tym systemem. Jeżeli przedsiębiorstwo zdecyduje się skorzystać z firmy zewnętrznej, wtedy może rozważyć dwie opcje: czy chce skorzystać z opcji podstawowej, czy może jednak z rozszerzonej, z większymi możliwościami.

  Niepotrzebny wydatek? Utrzymanie systemu SAP

  Czy utrzymanie systemu SAP jest naprawdę zbędnym wydatkiem? Oczywiście, że nie! Coroczne aktualizacje to nie wszystko. Ważne jest posiadanie idealnych zabezpieczeń , naprawa wszelkich błędów, które mogą się pojawić, a to tylko nieliczne korzyści, które płyną z SAP Maintenance.

  Comments are closed.